English

Поради
від майстра

​​​​​​

Зберегти Ваш час – одне з наших основних завдань, тому ми пропонуємо повний спектр послуг: від професійної консультації до кінцевого втілення ідей в реальність.

Якщо Ви плануєте використати вітраж в інтер’єрі, то радимо врахувати деякі особливості:

● Навіть просте віконне скло поглинає близько 10% сонячного світла. Кольорове скло затемнить приміщення ще більше. Тому там , де багато сонця, перевага надається вітражам зі вставками насичених кольорів, а там, де мало світла, підійдуть вітражі світлих відтінків з прозорого чи напівпрозорого скла. Нерідко через щільну забудову вікна будинків дивляться у вікна сусідніх будівель. Тоді порятунком може стати легкий вітраж у склопакеті , що буде пропускати денне світло в приміщення і, водночас, не давати чіткої картинки прогляду (не видно, що знаходиться всередині приміщення).

● Якщо Ви вирішили зробити вітражну підвісну стелю (плафон, люстру) або панно, бажано приймати рішення до початку ремонту для того, щоб передбачити варіанти кріплення, підводку електрики для підсвітки вітражного виробу. В цій категорії вітражів використовують насичене непроглядне вітражне скло, аби зсередини не проглядалися лампи.

● Класичні вітражі досить міцні та довговічні. Але необхідно врахувати, що це дорогі вироби, тому потрібно підбирати для вітражів безпечні місця. В нашій практиці замовники неодноразово зверталися з проханням поремонтувати їхні вироби. Ми з радістю виконуємо сервісні обслуговування, так як це ще одна можливість подякувати клієнту за інтерес та довіру до нас. Тому не лякайтесь, якщо й у Вас станеться подібна ситуація. Потрібно повідомити про місце та причину тріщини, а наші майстри в максимально короткий термін і зручний для Вас час зможуть зробити ремонт.

● При оформленні замовлення необхідно правильно підібрати скло по фактурі, щільності, світлопроникності. Вітражне скло буває прозоре, напівпрозоре та непрозоре ( глухе, щільне). Якщо правильно підібрати матеріал, то можна досягти ефекту «гри світла» й абсолютно різного сприйняття вітражу, в залежності від пори доби. Професіонали, виходячи з ваших задумів, допоможуть Вам створити іскристий, мерехтливий ефект, ефект легкості і прозорості чи, навпаки, густий, матовий, непроглядний ефект.

● Також на вибір Вам запропонують різні варіанти пайки – олов’яної протяжки між кусочками скла, яка за товщиною може бути від 3 до 6 мм, залежно від обраного скла. Пайка може бути мідна, срібна і під графіт (чорна). Вона має здатність з часом окислюватися, тобто мідна набуде кольору старої бронзи, а графітна стане чорною. Це важливо для вітражів у двері, меблі, стелі; тому що, зазвичай, у дверях і меблях є фурнітура, яка повинна гармоніювати з вітражем у цілому. А для стелі підбирають колір кріплення (каркасів), щоб вони гармоніювали з іншими елементами інтер’єру (перила, сходи, багети тощо).

● До того ж, ми піклуємся про співвідношення ціни та якості наших послуг. А володіння інформацією щодо нових технологій, індивідуальний творчий підхід та професіоналізм для нас мають особливе значення!

«Кожен з нас може змінити світ навколо себе!» Едвард Гріг

Напишіть нам своє питання на Вайбер: